t

Imprezy organizujemy w 2 lokalach:

"Przystanek Młociny" na Młocinach, Żubrowa 17
(ogródek, grill
do 60 osób w formule domówkowej z parkietem do tańca
do 35 osób przy stole z parkietem do tańca)


kliknij tu i zobacz "Przystanek Młociny" przygotowany do imprezy


"Przystanek Wisła" koło ZOO na Ratuszowej 2
(ogródek, grill, klimatyzacja
do 80 osób w formule domówkowej z parkietem do tańca
do 50 osób przy stole z parkietem do tańca).

kliknij tu i zobacz "Przystanek Wisła" przygotowany do imprezy

Domówka poza domem? Tak, to możliwe!!! Tak właśnie jest u nas!

Na poczatku powiedz nam, kim jesteś i dlaczego do nas zaglądasz.

Jesteś 18-latkiem Chcesz zorganizować 18-te urodziny?
Wolisz szykować na imprezę siebie, niż kanapki?
Nie wiesz ile jedzenia, picia i alkoholu kupić, żeby nie zabrakło?
Chcesz pogadać z gośćmi, wypić drinka, potańczyć zamiast zajmować się jedzeniem, piciem i muzyką?
Lubisz, gdy Twoi goście są uśmiechnięci, podekscytowani, dobrze się bawią?
Twoja sąsiadka nie przepada za głośną muzyką po 22:00?
Nie kręci Cię wizja sprzątania po imprezie o 3:00?
Rozwiązywanie Twoich problemów to nasza specjalność!

A może jesteś rodzicem, który szuka miejsca na 18-tkę swojego dziecka?
Nie wiesz, jak to ogarnąć, a słyszałeś wiele nieciekawych opowieści o takich imprezach?
Zastanawiasz się, co jedzą, ile piją i jak i przy jakiej muzyce bawią się 18-latki, a nie masz się do kogo zwrócić z tym pytaniem?
Chciałbyś, żeby Twoje dziecko bezpiecznie się bawiło, ale przecież sam (sama) nie możesz być na tej imprezie?
Dzwoń do nas. Za nami kilkaset "osiemnastek". Jesteśmy fachowcami!

Kimkolwiek jesteś i jakiekolwiek są Twoje potrzeby - zorganizuj swoją imprezę u nas!
Goście będą się bawić, a my wszystkiego dopilnujemy, a potem posprzątamy!

Dlaczego właśnie u nas, a nie w innym lokalu lub w wynajętym domu?
Bo jesteśmy jedyną knajpką, która potrafi stworzyć tak "domówkową" atmosferę!
Nasi goście mówią nam po imprezie : "czułem się jak w domu", "nie spodziewałem, ze poza moim domem może panować tak domowa atmosfera", "moja impreza była klimatyczna jak domówka, a ja nie musiałam nic robić i mogłam spokojnie się bawić".

Mamy bogate doświadczenie.
Działamy już od 6 lat! Przez nasze knajpki przewinęły się tysiące zadowolonych gości. Organizowaliśmy już huczne imprezy taneczne, spokojne nasiadówki, komunie, chrzciny, pokazy slajdów, wykłady czy spotkania firmowe. Osiemnastki, trzydziestki, czterdziestki, pięćdziesiątki, sześćdziesiątki i siedemdziesiątki. Wesela i poprawiny. Rocznice ślubu i wieczory panieńskie czy kawalerskie. Tysiące ludzi nie może się mylić.
Kliknij tu i przeczytaj recenzje naszych gości!

Rozumiemy 18-latków (a także ich rodziców ;-) ).
Wiemy, że 18-latki chcą hucznie uczcić pierwsze chwile swojej dorosłości. I wiemy też, że rodzice chcą, żeby zabawa była radosna, ale nie wymknęła się spod kontroli. Umiemy pogodzić ten "ogień" z "wodą". Zorganizowaliśmy już bardzo wiele "osiemnastek". Do organizacji takiej imprezy podchodzimy starannie, poważnie i odpowiedzialnie. Chronimy gości i jednoczęśnie pozwalamy na szampańską zabawę. Właściciel knajpki sam ma syna, który też niedawno miał osiemnastkę. I córkę, która już niedługo będzie miała. I pamięta jeszcze jak przy organizacji osiemnastki syna jednocześnie bardzo chciał, żeby syn miał wspaniałą zabawę i czuł niepewność, czy wszystko będzie fajnie i bezpiecznie.

Jesteśmy profesjonalistami.
Jeżeli nie wiesz, jak się za to wszystko zabrać doradzimy Ci. Przedstawimy liczne warianty spełnienia Twoich potrzeb. Podpiszemy z Tobą jasną i klarowną umowę. Umieścimy w niej nawet najdrobniejsze szczegóły imprezy, żebyś mógł bawić się bez troski o to, jak będzie. Rozliczymy się z Tobą przed imprezą. Nie będzie żadnych ukrytych kosztów i niejasności.

Jesteśmy elastyczni i do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie.
Twoja decyzją jest czas trwania imprezy. Może startować o dowolnej godzinie i trwać nawet do białego rana (albo nawet kilka dni - to tylko kwestia ceny ;-) )
Czy zamówisz nasze jedzenie, picie i alkohol, czy przyniesiesz swoje. Czy skorzystasz z naszej oprawy muzycznej, czy przyniesiesz własną. Czy sam udekorujesz salę, czy skorzystasz z naszego "pakietu tematycznego"
Jeżeli masz jakieś swoje pomysły - pomożemy Ci je zrealizować.

Cenimy Twój bezcenny czas.
Możesz nam zlecić organizację wszystkich aspektów związanych z imprezą - jedzenia, picia, muzyki - zgodnie z mottem "szykuj na imprezę siebie, a nie kanapki". My zajmiemy się wszystkim, a ty przyjedziesz na gotowe i pozostanie Ci tylko dobra zabawa.
Możesz zarezerwować miejsce już dziś, a szczegóły omówić dopiero tydzień przed imprezą.

Wiemy, że masz ograniczony budżet.
Pomożemy Ci zafundować swoim gościom coś do jedzenia i picia, a jednocześnie ustrzeżemy Cię przed "popłynięciem" finansowym. Możesz wykupić u nas różne "Open Bary" i "otwarte stoły" i nie zaprzątać sobie więcej głowy tym kto, ile i czego zje i wypije. A może będziesz wolał skorzystać ze specjalnego systemu żetonów, którymi można płacić w barze?

Wiemy, jak sprawić, żeby impreza zapadła w pamięci Twoich gości na długo.
Nasza obsługa jest miła, dyskretna i pomocna. Na wszystkich imprezach w naszej knajpce panuje pozytywna atmosfera, a od naszych gości słyszymy na koniec wiele miłych podziękowań i ciepłych recenzji w intenecie.
Mamy doświadczonych Didżejów, którzy, jeżeli zechcesz, rozkręcą Twoja imprezę taneczną i ewentualnie przeprowadzą dodatkowe zabawy (karaoke) czy konkursy. Fotograf może przygotować Ci wspaniałą pamiątkę na lata.Podsumowując:


-możesz przynieść własny alkohol i/lub zimne picie
-ale możesz też skorzystać z naszego alkoholu i/lub picia, za pomocą systemu "open bar" (płacimy za osobę i mamy pełen bar z barmanem "do oporu"), "żetonowego" czyli welcome drink lub w dowolny inny sposób;
-możesz także przynieść własne jedzenie; udostępnimy ci sztućce, miski, półmiski, talerze, talerzyki;
-możesz zamówić od nas "otwarty stół", proste i dostosowane do imprez "osiemnastka" jedzenie w rozsądnych cenach (zawiera kanapeczki, koreczki, wrapy, pogryzacze, pizzę) - płacisz za osobę, a jedzenia nie zabraknie, bo dorabiamy je w miarę potrzeb;
-możesz wynająć naszego DJ'a, który będzie grał to, co z nim wcześniej uzgodnisz, stworzy dyskotekową (klubową) atmosferę przy pomocy świateł i dymów, czy ewentualnie zorganizuje Ci karaoke
-ale możesz także przynieść do nas własną muzykę (w komputerze - damy Ci możliwość podłączenia się do naszej wieży) lub nawet przyjść z własnym DJ'em i sprzętem grającym (jest miejsce na rozstawienie konsoli i głośników);
-w uzgodnieniu z Tobą przemeblujemy naszą knajpkę tak, żeby był kącik cichej rozmowy, miejsce do jedzenia, tańczenia, przytulania; ;-)
-możesz udekorować knajpkę według własnego pomysłu (w granicach rozsądku ;-) ) ;
-możesz zamówić też specjalną dekorację za naszym pośrednictwem - będzie czad!
-możesz także przynieść własny tort; zapewnimy Ci miejsce w lodówce;
-możesz przynieść zdjęcia, filmy, prezentacje (mamy rzutnik i duży ekran);
-możesz wynająć naszego fotografa, który zrobi Ci profesjonalny fotoreportaż z imprezy;

Opinie naszych gości:

Oto, co powiedział Piotr po "osiemnastce" swojego syna:
(Pan Piotr nie bardzo wiedział, jaka jest rola rodzica na takiej imprezie, wypytywał nas dokładnie, jak to będzie)
"Wywiązaliście się z umowy. Wszystko było tak, jak mówiliście.
Mój syn miał wspaniale się bawił, a jednocześnie czuł, że on i goście są pod waszą opieką.
Polecę Was z czystym sumieniem wszystkim, którzy będą organizować osiemnastkę".

Opinia Natalii, po 18-tce:
"Świetnie przygotowany lokal, indywidualne podejście do klienta i wielkie zaangażowanie ze strony właściciela.
Lepszego miejsca do zorganizowania osiemnastych urodzin nie mogłam sobie wymarzyć!:)"

A tu jest dużo więcej takich recenzji ;-)


Kilka zagadnień specyficznych dla 18-tek:

1. Imprezy z okazji 18 urodzin muszą mieć charakter "imprezy zamkniętej", czyli odbywać się na zasadach wynajęcia naszej knajpki na wyłączność przez organizatora imprezy.
2. Lokal można wynająć tylko z naszą obsługą za barem.
3. Organizatorem imprezy może być tylko osoba pełnoletnia w dniu imprezy (pełnoletniość jest osiągana w dniu 18. urodzin).
4. Organizator imprezy musi być cały czas na imprezie (podpowiadamy - jeżeli jubilat/jubilatka nie będą pełnoletni w dniu imprezy, a nie za bardzo mają ochotę widzieć na imprezie rodzica ;-) , to organizatorem może zostać pełnoletni kolega/koleżanka lub brat/siostra).
5. Zawsze rozmawiamy osobiście z organizatorem i jubilatami przed podjęciem decyzji o wynajęciu lokalu. W ten sposób poznajemy się wzajemnie i podejmujemy takie decyzje, żeby wszyscy byli zadowoleni po imprezie.
6. Przed imprezą podpisujemy z organizatorem umowę. Umowa określa prawa i obowiązki obu stron. Wzór takiej umowy wysyłamy zainteresowanym po rozmowie i wstępnej rezerwacji.
7. Każdy NIEPEŁNOLETNI uczestnik imprezy będzie musiał przedstawić przy wejściu zgodę rodzica/opiekuna na udział w imprezie. Poniżej jest treść takiej zgody. Bez zgody nie będziemy mogli wpuścić osoby niepełnoletniej na imprezę.
8. Przed imprezą zamkniętą konieczne jest sporządzenie listy uczestników. Listę można uzupełnić także w trakcie imprezy (w przypadku gdy np. ktoś przyjdzie na imprezę z osobą towarzyszącą), każdorazowo tylko za zgodą organizatora imprezy.
9. Zastrzegamy sobie prawo do niewpuszczenia na imprezę oraz usunięcia z imprezy osoby, której stan lub zachowanie mogłoby zakłócić przebieg imprezy. Dotyczy to w szczególności osób nietrzeźwych, odurzonych lub zachowujących się agresywnie. Uwierzcie, to wyjdzie nam wszystkim na dobre! ;-)
10. Obsługa oznaczy przy wejściu każdego niepełnoletniego uczestnika imprezy (specjalnym małym znaczkiem).
11. Zasady podawania alkoholu uczestnikom imprez zamkniętych z własnym alkoholem, a w szczególności uczestnikom 18. urodzin, są opisane w zasadach używania własnego alkoholu na imprezach w naszej knajpce.

Wzór zgody dla osób niepełnoletnich:
"Zgoda na udział w imprezie.

Wyrażam zgodę na udział mojego syna/ córki …………..………………………………………………………………………. w imprezie …………………………………………………………………………………………………………………………………………. w knajpce Przystanek Młociny dnia …………………………………………….. .
Impreza trwa od godziny ……..……… do godziny …………….

Przyjmuję do wiadomości, że na imprezie dostępny jest alkohol i papierosy, które nie będą podawane osobom poniżej 18 roku życia.
Data i czytelny podpis rodzica/opiekuna _____________________________
Numer telefonu kontaktowego do rodzica/opiekuna __________________________

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!
Ktoś nas kiedyś nazwał "wyluzowani fachowcy". Bardzo nam się to spodobało! Tacy jesteśmy. ;-)
A Ty teraz dzwoń, pisz, esemesuj, pytaj, negocjuj, grymaś, drąż temat, proponuj, dociekaj "czy aby na pewno?", sugeruj swoje pomysły. ;-) Istniejemy po to, żeby pomóc Ci zorganizować super imprezę! ;-)

Dzwoń i umawiaj się na rozmowę!
Nie czekaj, aż ktoś zajmie Twój termin!

Telefon: +48 577 247 169
Email: Imprezy@PrzystanekMlociny.pl